Гродівська громада
Донецька область, Покровський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Межі повноважень

Номер багатомандатного виборчого округу

Опис меж закріпленої території

Орієнтовна кількість мешканців в окрузі

 

1

 

Моргун Леонід Леонідович -

смт Гродівка:

вул.Донецька, буд.1,5,9,11,13,21,27,31,33,35,37,41,47,49,51,53,55,57,

59,61,63,65,67,71,73,75а,79,81,83,85,87,89А,89Б;

вул.Польова, буд.1-20;

вул.Яблунева, буд. 4-16;

вул.Мічуріна, буд.2-25;

вул.Заводська буд.1а-45,46,52,58,60,64,66,68,70а,72,74,82,84,88

 

 

 

Недошитко Марина Петрівна –

смт Гродівка:

вул.Донецька буд.2,2а,4,6,8,12,14,18,20,22,24,26,26а,28,32, 36,38,40,

42,46,48,52,54,56,60,64,66,70,72а,76,78,82,84,86,88,9092,96,98,100,104

вул.Ключева, буд.4-14;

вул.Крута, буд.2-23;

вул.Холодна, буд.2-46;

вул.Шевченка, буд.1-54;

вул.Челюскіна, буд.1-47;

вул.Тюленіна, буд.1-32;

вул.Пушкіна, буд.1-36.

 

 

Ільницький-Кольганович Володимир Миколайович-

смт Гродівка:

вул.Шкільна, буд.5-62;

вул.Тімірязєва, буд.3-12;

вул.Козацька, буд.1-36а;

вул.Гагаріна, буд.4-52;

пров.Донецький, буд.4,6;

вул.Мирна, буд.1-34;

вул.Вишнева, буд.2-44,46,50,52.

 

 

Руденко Людмила Петрівна –

смт Гродівка:

вул.Вишнева, буд.45,47,49,51,53-118;

вул.Мирна, буд.35-102,

вул.Козацька, буд.37а-101;

вул.Магістральна, буд.3а-24;

вул.Тернова, буд.3-30;

вул.Заводська буд.57,63,69,71,81,83,98,100,106,108,110.

 

290

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

289

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

288

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 312

 

2

Червінчак Оксана Миколаївна -

смтГродівка:

вул.Гоголя буд.2-12;

вул.Горянська буд.1-35;

вул.Кар’єрна буд.3-17;

вул.Красна буд.5-90;

вул.Папаніна буд.3-38;

вул.Садова буд.1-59;

вул.Калинова буд.8-24;

вул.Ярова буд.1-22.

 

Ярош Микола Олегович –

смт Гродівка:

вул.Грушева, буд.1-12;

вул.Донецька, буд.103-168;

вул.Заводська, буд.114-160;

вул.Ізотова, буд.1-17;

вул.Магістральна, буд.25-68;

вул.Первомайська, буд.4-37;

вул.Стаханова, буд.1-64;

село Московське:

вул.Весела горка, буд.1-11;

вул.Донбаська, буд.2-33;

вул.Побєди, буд.2-28;

вул.Степова, буд.2-24;

вул.Центральна, буд.1-41

 

Туктаєва Тетяна Іванівна -

с.Промінь:

вул.Кутузова буд.1-52;

с.Журавка:

вул.Тополина буд.1-78, вул.Польова буд.2-47;

с.Красний Яр:

 вул.Центральна буд.1-102,

вул.Набережна буд.2-17,

вул.Новогродівська буд.1-35, провулок Новогродівський буд.3,4;

с.Крутий Яр:

вул.Спортивна буд.1-53,

вул.Степна буд.6-18,

вул.Толстого буд.3-43,

вул.Шахтарська буд.3-43;

с.Миколаївка:

вул.Перемоги буд.2-56, вул.Пушкіна буд.2-38.

306

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

291

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

323

 

3

Штанько Дмитро Миколайович -

с.Федорівка: вул.Київська, буд.3-78; вул.Московська, буд.9-35;

с.Разіне:

вул.Гагаріна, буд.1-32; вул.Шевченко, буд.2-76;

пров.Грушевського, буд.5-15;пров.Шкільний, буд.2-10;

смт Новоекономічне:

вул.Єжова, буд.5-32;

вул.Зарічна, буд.1-51;

вул.Торецька, буд.155,157,157А,159,161-274;

пров.Світлий, буд.1-31;

вул.Б.Хмельницького, буд.10-14;

 

Стародубцева Олександра Євгенівна –

смт Новоекономічне:

вул.Пушкіна, буд.1-230;

пров.Європейський, буд.1-27;

пров.Гладкий, буд.1-6;

пров.Незалежності, буд.2-14;

пров.Калиновий, буд.5-28А;

вул.Молодіжна, буд.32;

вул.Б.Хмельницького, буд.1-7.

 

Федотов Сергій Вікторович -

смт Новоекономічне :

вул.Чкалова, буд.121-334;

пров.Український, буд.2-15;

пров.9 Мая, буд.9-12;

пров.Козацький, буд.9-14;

пров.Талалихіна, буд.1,3;

вул.Зелена,буд.133-174;

 

Черкасова Юлія Миколаївна –

смт Новоекономічне

вул.Торецька, буд.38,42-145,148,150,152,156,160,147,149,151; вул.Зелена, буд.37-132;

просп.Миру, буд.4,5,6,10,20;

пров.Центральний, буд.3;

село Михайлівка- вул.Дмитрохіна, буд.3-18;

 

 

366

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

366

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

366

 

 

 

 

 

 

 

 

 

372

 

 

 

4

 

 

Юрін Валерій Вікторович –

село Миколаївка:

вул.Лермонтова, буд.2-65; вул.Лесі Українки, буд.4-22; вул.Матросова, буд.1-92.

смт Новоекономічне:

вул. Садова, буд. 1-36, 38, 40, 42, 44

Вул. Зелена 3, 7-40

Вул. Торецька, буд. 1-39

вул. Чкалова, 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 26, 28, 28а

Кукуруза Сергій Олександрович –

с.Балаган:

вул.Дачна, буд.2-14; вул.Колгоспна, буд.1-16; вул.Шахтарська,1-40;

смт Новоекономічне:

Вул. Польова (повністю)

вул.Гоголя, буд.1-80;

 вул.Садова, буд.56, 58, 58а, 60, 60а, 62,66,72,74,76;

пров.Шкільний, буд.2-37 (повністю).

 

Трубіна Людмила Олександрівна –

смт Новоекономічне:

вул.Чкалова, буд. 30-120, 3-119

пров.Южний, буд.1-27

вул.Синянська, буд.1-31А

Пров. Франко

Пров. Суворова

Пров. Центральний

вул.Б.Хмельницького, буд.15-25;

пров.Виноградний, буд.3-7;

вул.Садова, буд.37, 39, 41, 43, 45-56

 

 

370

 

 

 

 

 

 

 

 

 

367

 

 

 

 

 

 

 

 

366

 

5

Сердюк Алла Василівна -

с.Іванівка:

вул..Гагаріна буд.1-22; вул..Дружби буд.1-13, , вул..Молодіжна буд.2-19, вул..Центральна буд.1-117;

 с.Свиридонівка:

вул..Джерельна буд.1-26;

 

Сердюк Роман Іванович –

с.Прогрес:

вул..Гагаріна буд.1-41,

вул..Маяковського буд.1-32,

вул..Миру буд.1-20; вул.Нова буд.1,2,

вул..Побєди буд.1,2,

вул..Польова буд.1-3,

вул..Хмельницького буд.1-21;

с.Євгенівка: вул.Лісова буд.7-71;

 

Сердюк Олександр Володимирович -

с.Веселе: вул..Польова буд.1-27, вул.Степна буд.2-53;

с.Вовче: вул..Світла буд.1-74;

с.Лисичне: вул..Центральна буд.1-12;

с.Новоторецьке : вул..Хутірська буд.7-13;

с.Сергіївка: вул..Залізнична буд.2-126;

с.Лозуватське: вул.Садова буд.1-3

с. Іванівка: вул.. Комарова, вул.. Миру

296

 

 

 

 

 

 

 

303

 

 

 

 

 

 

 

 

296

 

6

 

Сіренко Валентина Валентинівна –

село Новоолександрівка: вул.Гагаріна, буд.2-116;

село Воздвиженка: вул.Автодорожна буд.1-32, вул..Молодіжна буд.1-35, вул.Нова буд.2-22, вул.Садова буд.1-25, вул.Центральна буд.1-70, провулок Горний буд.1-10, провулок Миру буд.4-16; с.Тимофіївка.

 

Куліш Володимир Іванович -

с.Новолександрівка:

вул.Животноводів буд.1-40, вул.Набережна буд.1-54, вул.Паши Ангеліної буд.1-55, вул..Степова буд.1-29;

с.Баранівка.

 

 

292

 

 

 

 

 

306

7

Свіріпа Олена Петрівна

с.Миролюбівка:

вул..Миру буд.1-61,

вул..Молодіжна буд.1-36,

вул..Суворова буд.1-40,

вул..Центральна буд.1-44;

с.Єлизаветівка :вул..Мічуріна буд.1-41, вул.Чкалова буд.3-30

 

Коноваленко Тетяна Дмитрівна –

с.Миролюбівка:

вул.Гвардійська буд.1- 79, вул.Центральна, буд.45-94;

с.Малинівка: вул.Центральна, буд.1-132.

 

Ільїна Лариса Петрівна -

с.Малинівка:

вул.Миру буд.1-56;

 вул..Степова буд.8-14,

 вул..Центральна буд. 133-227;

вул.Молодіжна, буд.1-23;

с.Мирне:  вул.Степова буд.5,6,8,9;

с.Шевченко Перше: вул.Тімірязєва буд.3-37;

 

300

 

 

 

 

 

 

300

 

 

 

 

 

299

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора