4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.






🕊️ 4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
У Центрі підтримки ВПО Гродівської громади в місті Дніпро відбувся зворушливий майстер-клас з виготовлення янголят пам’яті.
На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять дітей, чиї життя забрала війна. Ця хвилина стала моментом єднання, скорботи та глибокої шани до найменших жертв російської агресії. До заходу долучилися начальник Гродівської селищної військової адміністрації Володимир Руденко, представники органів місцевого самоврядування, працівники освіти, культури та небайдужі мешканці громади. У тиші, сповненій болю та світлих спогадів, учасники власноруч виготовляли янголят — символи дитячих душ, чиї життя безжально обірвала війна. Кожен янгол став знаком пам’яті, співчуття та віри в те, що українські діти заслуговують на мирне й щасливе майбутнє. Особливо зворушливим моментом стало долучення до Всеукраїнської акції «Голоси дітей». Виготовлених янголят із дзвіночками розвісили як символ дитячих голосів, які вже ніколи не пролунають у школах, дитячих садках, на майданчиках чи в рідних домівках.
Тихий передзвін дзвіночків став голосом пам’яті. Голосом дітей, чиї мрії та плани назавжди залишилися нездійсненими. Голосом, який нагадує всьому світу про страшну ціну війни та про необхідність берегти найцінніше — дитячі життя.
Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю маленьких українців, чиї життя забрала війна. Їхні голоси назавжди житимуть у наших серцях, а янголята пам’яті стануть символом нашої скорботи, пам’яті та незламної віри в Перемогу і мир.
🕯️ Пам’ятаємо кожну дитину.
Вшановуємо кожне невинно втрачене життя.
Голоси дітей назавжди звучатимуть у наших серця
#ГолосиДітей
#ДеньПамятіДітей
#День_памяті_дітей
