Гродівська громада
Донецька область, Покровський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Структура селищної ради та виконавчого апарату Гродівської селищної ради Покровського району Донецької області

1. Селищний голова – Руденко Володимир Васильович

2. Секретар селищної ради – Трубіна Людмила Олександрівна

3. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Романюк Василь Олександрович

4. Секретар виконавчого комітету – Чупахіна Любов Іванівна

5. Староста Новоекономічного старостинського округу (смт Новоекономічне, селах Федорівка, Разіне, Балаган, Михайлівка, Миколаївка) – Хлопяник Тетяна Миколаївна

6. Староста Малинівського старостинського округу (села Малинівка, Мирне, Шевченко Перше) – Рябенко Ліліана Сергіївна

7. Староста Миролюбівського старостинського округу (села Миролюбівка, Єлизаветівка) – Рудь Тетяна Олександрівна

8. Староста Новоолександрівсього старостинського округу (села Новоолександрівка, Баранівка, Воздвиженка, Тимофіївка) – Балашова Світлана Вікторівна

09. Староста Іванівського старостинського округу (села Іванівка, Веселе, Вовче, Євгенівка, Лисичне, Новоторецьке, Прогрес, Свиридонівка, Сергіївка, селища Лозуватське) – Дика Олена Володимирівна

10. Діловод

11. Діловод

 

12. Відділ бухгалтерського обліку і звітності

12.1. Головний бухгалтер – Сіменко Наталія Миколаївна

12.2. Головний спеціаліст

12.4. Головний спеціаліст (економіст)

12.5. Провідний спеціаліст

 

13. Відділ загальної, організаційної та інформаційної роботи

13.1. Начальник відділу – Моргун Катерина Анатоліївна

13.2. Спеціаліст ІІ категорії

13.3. Головний спеціаліст - юристконсульт

       

14. Відділ земельних ресурсів, екології, агропромислового комплексу та житлово-комунального господаррства

14.1. Начальний відділу 

14.2. Головний спеціаліст-землевпорядник

14.3. Головний спеціаліст

14.4. Провідний спеціаліст

 

15. Відділ реєстрації місця проживання, військового обліку, мобілізаційної роботи та цивільного захисту

15.1. Начальний відділу – Мінакова Лариса Дмитрівна

15.2. Головний спеціаліст

15.3. Діловод

 

16. Служба у справах дітей

16.1. Начальник служби у справах дітей – Кісельова Марина Степанівна

 

17. Прибиральник службових приміщень

18. Прибиральник службових приміщень

19. Прибиральник службових приміщень

20. Прибиральник службових приміщень

21. Прибиральник службових приміщень

22. Прибиральник службових прриміщень

23. Сторож

24. Водій

25. Робітник з ремонту і наладки устаткування

26. Опалювач

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора