Гродівська громада
Донецька область, Покровський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу земельних ресурсів, екології, агропромислового комплексу та житлово – комунального господарства органу місцевого самоврядування Гродівської селищної ради Покровського району Д

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

начальника  відділу земельних ресурсів, екології, агропромислового комплексу та житлово – комунального господарства органу місцевого самоврядування

Гродівської селищної ради Покровського району Донецької області

 

 

Нормативна база

п.20 ч.4 ст.42, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002р. № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»  (із змінами та доповненнями), розпорядження Гродівського селищного голови  від 07.12.2020 року №  87 «Про  затвердження  Порядку  проведення конкурсу  на  заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті управління Гродівської селищної ради і виконавчих органах ради»

 

Вимоги до конкурсантів

 

1. Знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та специфіка функціональних повноважень.

2. Освіта вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.

3. Досвід роботи за фахом не менше 3-х років.

4. Вільне володіння державною мовою.

5. Досконале володіння комп’ютерним обладнанням та програмним забезпеченням, офісною технікою, бути впевненим користувачем ПК.

 

Документи для участі в Конкурсі

 

1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування.

2. Особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність).

3. Фотокартки розміром 4 х 6 см (2шт).

4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.

5. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агенства з питань запобігання корупції.

6. Копія документа, який посвідчує особу.

7. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

8. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

9. Письмова згода на обробку персональних даних.

10. Додаткова інформація стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня розміщення оголошення у засобах масової інформації за адресою: Донецька область, Покровський район, смт Гродівка, вул. Донецька, буд. 97, Гродівська селищна рада.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку необхідних документів - надається відповідальною особою за роботу з кадрами селищної ради.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 27 січня 2022 року № 2 /К «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад у Гродівській селищній раді.

 28 січня 2022 року

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора